ELEKTRINIŲ BANGLENČIŲ PROFESIONALAI

info@esurfing.lt +370 687 45758

ELEKTRINIŲ BANGLENČIŲ PROFESIONALAI

APIE 

eSurfing.lt gimė Svencelėje. Tai vieta, pasižyminti išskirtine energija ir turinti paplitusią , kite surfing, banglenčių ir kitų vandens sporto rūšių kultūrą.

Esame vandens sporto, bangų, vėjo ir naujųjų technologijų entuziastai. Asmeniškai išbandėme elektrines banglentes, kai dar buvo kuriami tik prototipai, o vėliau hobis tapo verslo idėja.

Visą savo dėmesį skiriame tik vandens sportui elektrinėmis vandens priemonėmis, todėl puikiai išmanome šią temą ir esame srities profesionalai.

Nuo pat pirmojo elektrinės banglentės prototipo jaučiame nežabotą susižavėjimą jomis ir emocijomis, kurį šis sportas kelia žmonėms, nepriklausomai nuo amžiaus ar patirties.

Atstovaujame geriausius ebanglenčių ir efoil gamintojus, pasiūlydami geriausią kokybės ir kainos santykį. Pas mus nerasite nekokybiškų, vienkartinių ir negarantinių ebanglenčių.

Siūlome konkurencingas kainas – žemesnes, nei įsigyjant banglentes tiesiai iš gamintojo, nes taupome transporto sąskaita bei įsigyjame ebanglentes dideliais kiekiais.

Taip pat informuojame būsimus pirkėjus apie galimybę elektrines banglentes įsigyti išsimokėtinai.

Mūsų misija – padaryti elektrinių banglenčių sportą prieinamą visiems, kurie trokšta veiksmo vandenyje. Ir toliau sieksime greitesnių, radikalesnių, bet tuo pačiu ir saugesnių būdų, kaip įveikti tą jaudinančią „E bangą“!

IŠBANDYK eSURFING

Iš anksto susitarus, priklausomai nuo metų laiko, mus rasite bei elektrines banglentes išbandyti galėsite, Kuršių mariose Svencelėje, Elektrėnų mariose, Zaraso ežere, Baltijos jūroje Nidoje ir Melnragėje.

Susisiek su mumis:

Susisiek su mumis:

El. Paštu

Telefonu

REGISTRUOKIS PLAUKIMUI